Arrow
Arrow
Slider

Żłobek w Dobrzeniu Wielkim

Drodzy Rodzice

Każda przygoda rozpoczyna się od pierwszego kroku.
Będziemy dumni, jeśli tę przygodę zaczniemy razem z Wami. Specjalnie z myślą o Was, Drodzy Rodzice i w odpowiedzi na potrzeby Waszych pociech powstała Nasza placówka w Dobrzeniu Wielkim.
Miejsce pełne uczuć i dobrych doświadczeń, ludzi pełnych zaangażowania i pasji oraz czujnych i troskliwych opiekunów  – pozwoliło nam otworzyć żłobek, w którym Wasze maluszki będą mogły się poczuć jak w drugim domu. Domowe i zdrowe jedzenie, przygotowywane w naszej własnej kuchni, jest już tylko dopełnieniem całości.
Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych małych podopiecznych oraz nasze doświadczenie na rynku, stworzyliśmy miejsce nowoczesne i w pełni profesjonalne, odpowiadające najwyższym normom i szczegółowym wymaganiom. Kadrę stanowi wykwalifikowany personel pedagogiczny oraz medyczny, ciągle podnoszący swoje umiejętności oraz skupiony na budowaniu trwałych i czułych relacji z podopiecznymi.  Budynek jak i jego wyposażenie posiadają niezbędne atesty oraz pozytywne opinie instytucji nadzorujących standardy i pracę obiektów żłobkowych. Wszelkie te starania, były realizowane z myślą o Was.
Jesteśmy pewni, że dziś podejmując ważną decyzję komu powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem ? trafiliście we właściwe miejsce, bo właśnie u nas zaczyna się przygoda.

 

 

Z wyrazami szacunku

dyrektor

Bogumiła Leśniewska – Dziembek

Misja

"Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to, aby stały w portach"
Grace Hopper

Dla Rodziców

Wszelkie niezbędne informacje, które mają pomóc Państwu podjąć decyzję, kiedy i w jaki sposób zapisać dziecko do żłobka. Ważne porady, jak przygotować się do pobytu dziecka w placówce, i na co zwrócić uwagę oraz jak pomóc maluszkowi, podczas dni adaptacyjnych.

Galeria

Zdjęcia naszych maluszków – bezcenne wspomnienia uwiecznione na zdjęciach. Uwaga – dostęp wymaga zalogowania – tylko dla rodziców.

Aktualności

Nabór do żłobka w Dobrzeniu Wielkim

Drodzy Rodzice Zgodnie z umową o ŚWIADCZENIU USŁUG W ZAKRESIE OPIEKI ŻŁOBKOWEJ : Kwota czesnego uiszczonego przez rodziców co miesiąc jest wynikiem różnicy pomiędzy faktycznym kosztem utrzymania [...]

Kalendarz

< 2018 >
Kwiecień 23 - Kwiecień 29
 • 23
  23.Kwiecień.Poniedziałek
  Brak wydarzeń
 • 24
  24.Kwiecień.Wtorek
  Brak wydarzeń
 • 25
  25.Kwiecień.Środa
  Brak wydarzeń
 • 26
  26.Kwiecień.Czwartek
  Brak wydarzeń
 • 27
  27.Kwiecień.Piątek
  Brak wydarzeń
 • 28
  28.Kwiecień.Sobota
  Brak wydarzeń
 • 29
  29.Kwiecień.Niedziela
  Brak wydarzeń

Współpraca