Żłobek Pod Rozbrykanym Kucykiem Dobrzeń Wielki

Żłobek pod Rozbrykanym Kucykiem w Dobrzeniu Wielkim

” Stojący w porcie statek jest bezpieczny,

ale statków nie buduje się po to ,aby stały w portach”

Grace Hopper

Naszą misją jest wszechstronny rozwój naszych podopiecznych, a także przygotowanie ich do tego aby osiągały sukcesy w miarę swoich indywidualnych możliwości. Naszym zadaniem jest zaspakajanie ich potrzeb emocjonalnych i fizycznych, zapewnienie opieki, ciepła i wsparcia. Jesteśmy zawsze obok, bacznie obserwujemy, chronimy a także stwarzamy komfortowe warunki zdobywania umiejętności i sprawności. Naszym celem jest stworzenie placówki gdzie panuje wzajemne zaufanie i akceptacja, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Szeroka gama prowadzonych zajęć pozwoli realizować planowany wszechstronny rozwój, a zdrowa, zbilansowana dieta, dzięki możliwościom jakie stwarza nam posiadanie własnej kuchni, doda sił  i chęci Waszym dzieciom aby sięgać coraz wyżej i zbudować silną pozycję w społeczeństwie.

Pragniemy stworzyć przyjazne miejsce dla dzieci, w którym w sprzyjających warunkach będą rozwijały swoje zdolności , umiejętności i interakcje społeczne, świetnie się przy tym bawiąc w atmosferze wzajemnej przyjaźni i zrozumienia.