Dla Rodziców

Rekrutacja do żłobka

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka do naszej placówki, przede wszystkim powinni umówić się z nami telefonicznie na spotkanie. Chętnie pochwalimy się naszym Żłobkiem oraz poznamy rodziców, którzy chcą powierzyć nam opiekę nad swoim maluszkiem.
Podczas rozmowy zostanie przekazany Państwu komplet dokumentów ,niezbędny do zawiązania współpracy oraz ustalimy termin podpisania umowy  uwzględniając czas, który potrzebują Państwo na podjęcie ostatecznej decyzji.
Do siedmiu dni od podpisania umowy należy dokonać wymaganej wpłaty wpisowego w wysokości 400zł. Kwota wpisowego jest w całości przeznaczona na okres adaptacyjny Waszej  pociechy w placówce oraz na pokrycie niezbędnego ubezpieczenia.
Czesne za miesiąc pobytu dziecka z całym oferowanym pakietem edukacyjnym zgodnie z umową o ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE OPIEKI ŻŁOBKOWEJ jest wynikiem różnicy pomiędzy faktycznym kosztem utrzymania dziecka w placówce, a kwotą otrzymywanych dofinansowań do pobytu dziecka w placówce. Koszty wyżywienia w postaci zryczałtowanej kwoty 100zł, ponoszą rodzice.